Technik objektu - údržbář

Společnost Skanska Facility s.r.o. hledá zkušeného objektového technika do administrativní budovy v centru Prahy.

Co bude vaším úkolem:

  • Kontrola a údržba systémů zařízení budov a objektů
  • Drobné elektrikářské a instalatérské práce, výměna žárovek apod.
  • Kontrola a údržba elektrozařízení, výměníků, TUV, vzduchotechniky, klimatizace a chlazení

Co od vás očekáváme:

  • Praxi na obdobné pozici 2 roky
  • Manuální zručnost
  • Zkušenost s provozováním technologií (vzduchotechnika, topení, chlazení, MaR)
  • Zkušenost s údržbou zařízení objektů
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., par. 6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, dochvilnost, časová flexibilita, příjemné vystupování

Odměnou bude:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Firma: Skanska a.s.

Kontakt: Šárka FIRBACH
186 00 Praha

Místo práce: Praha

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé